Hotel Detenice Rustikal

*** Hotel Rustikal ubytovanie DeteniceHotel Rustikal  Ubytovanie Détenice Popis :
Nachádza sa priamo v areáli zámku asi 70 km severovýchodne od Prahy na okraji Českého raja. V  rokoch 1762- 65 stavitel Zachariaš Fiegert určil dnešnú polohu objektu. Pei opravách došlo len k menším zmenám.

Hotel Rustikal  Ubytovanie Dětenice Ubytovanie :
Príjemný hotel rodinného typu s celkovou kapacitou 45 miest. 19 izieb a 1 apartmán. Vybavenie : nábytok z masívneho dreva, Tv, telefón, prípojka na internet, kúpelna, WC. Raňajky sú v cene.

Hotel Rustikal Ubytovanie Dětenice Stravovanie :
Talianska reštaurácia - pizzeria a creperia. Ponúka pizze, cestoviny, šaláty, steaky, francúzske palacinky a kvalitné moravské vína. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov.

Hotel Rustikal Ubytovanie Dětenice Služby :
Príjemný rodinný hotel Český raj s možnostou návštevy zámku a zámockého pivovaru Dětenice s požičovnou byciklov a tenisovým kurtom. S možnostou rôznych spoločenských hier.

Hotel Rustikal Ubytovanie Dětenice Konferencie :
Hotel je vhodný na poriadanie rôznych firemných akcii ako sú viac denné školenia a bankety.

Hotel Rustikal Ubytovanie Dětenice Okolie :
Nachádzajú sa v južnej časti okresu Jičín a juhovýchodná čas´t Českého raja. Známa je Stredoveká krčma Dětenice ponúkajúca unikátny stredoveký program, stredoveké špeciality pripravované na otvorenom ohni. Pozný barokový zámok Détenice. V zámockej stajni je 45 koní hlavne holštinského plemena svätových krvných línii. Lesy, pahorky, rybníky, významné kvetiny, mnoho vtáctva.
Hotel Detenice Rustikal - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Detenice Rustikal - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Detenice Rustikal - možnosť pripojenia na internetHotel Detenice Rustikal - k dispozícii letná terasaHotel Detenice Rustikal - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Detenice Rustikal - hotel má reštauráciuHotel Detenice Rustikal - hotel má vináreňHotel Detenice Rustikal - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Detenice Rustikal - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Detenice Rustikal - akceptuje creditné karty VISAHotel Detenice Rustikal - akceptuje creditné karty JCBHotel Detenice Rustikal - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Detenice Rustikal - tenis - v blízkosti hotelaHotel Detenice Rustikal - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Detenice Rustikal - Izby s vlastnou toaletouHotel Detenice Rustikal - v izbach je telefonHotel Detenice Rustikal - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Rustikal ubytovanie Detenice Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s

Adresa: Hotel Rustikal Detenice 47 Detenice 50724 Czech Republic

E-mail: Hotel-Detenice-Rustikal@cz-hotel.eu